Odishastatenews.com Today : 20-Oct-2020 11:46:17 AM
‘ମୋ ସରକାର’ ଦ୍ୱାରା ମନିଟର୍‌ ହେବ ବିଦ୍ୟୁତ୍ ସେବା | ବୈଜୟନ୍ତଙ୍କୁ ମହଙ୍ଗା ପାକିସ୍ତାନ ମନ୍ତବ୍ୟ : ସବୁ ବର୍ଗରୁ ପ୍ରବଳ ବିରୋଧ , ରାଜ୍ୟଦ୍ରୋହୀ ମନ୍ତବ୍ୟ ପାଇଁ ସାଥ୍ ଦେଲାନି ଦଳ | ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୨ ହଜାର ୭୩୮ ଆକ୍ରାନ୍ତ, | ମିଛ ଭିଡିଓକୁ ନେଇ ମର୍ମାହତ ଚନ୍ଦ୍ରାଣୀ ମୁର୍ମୁ, କହିଲେ, ଓଟିଭି ସବୁ ଜାଣି ଲୁଚାଉଛି ସତ | ଓଡ଼ିଶାର ସୁପର-୧୯: ଅଜୟଙ୍କ ୧୯ ରୁ ୧୯ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ନିଟ୍‌ ପରୀକ୍ଷାରେ ହେଲେ ସଫଳ | ତିର୍ତ୍ତୋଲରେ ବିଜେପି କନ୍ଦଳ; ଦଳୀୟ ଉପ ସଭାପତି ଭୃଗୁ ବକ୍ସିପାତ୍ରଙ୍କ କାର୍ କାଚ ଭାଙ୍ଗିଦେଲେ… | ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ସୃଷ୍ଟ ଲଘୁଚାପ ସକ୍ରିୟ, ଆଜିଠୁ ୫ଦିନ ଯାଏଁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା | ଆଜିଠୁ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲିଲା ଭିତରକନିକା, ପ୍ରତିଦିନ ସର୍ବାଧିକ ୫୦୦ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କୁ ପ୍ରବେଶ ଅନୁମତି |

ବିଜ୍ଞାପନ ସୂଚନା

ଓଡିଶାଷ୍ଟେଟ ନ୍ୟୁଜ୍ ତରଫରୁ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ସ୍ୱାଗତ। ଏହାର ପ୍ରୟାଶ ଦେଶ ବିଦେଶର କୋଣ ଅନୁକୋଣର ବାସ୍ତବ ଚିତ୍ର ସମ୍ବାଦ ମାଧ୍ୟମରେ ଉପସ୍ଥାପନା କରିବା ଓ ସୂଚନା ଲୋକଙ୍କ ପାଖରେ ପହଂଚାଇବା । ଏହାର ମୂଳ ଉଦେଶ୍ୟ ହେଲା ରାଷ୍ଟ୍ରର ଶିକ୍ଷା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ଅନ୍ୟାନ କ୍ଷେତ୍ରର ସମୂହ ବିକାଶ ସାଇଟ୍ ରେ ତତ୍କାଳ୍ ସମ୍ବାଦ, ଫୋଟ ସହ ଭିଡ଼ିଓ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହୋଇଥାଏ । ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ପ୍ରବାସୀ ଓଡ଼ିଆ ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷ ସହ ବିଶେଷ କରି ଓଡ଼ିଆ ଭାଷାଭାଷୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଯୋଗାଯୋଗ ଏବଂ ସହଯୋଗର ଏକ ମାଧ୍ୟମ ଅଟେ। ଆପଣମାନେ ଓଡିଶାଷ୍ଟେଟ ନ୍ୟୁଜ୍ ପୋର୍ଟାଲରେ ବିଜ୍ଞାପନ ଦେଇ ନିଜ ବ୍ୟବସାୟକୁ ବିଶ୍ବବ୍ୟାପୀ ପ୍ରଚାର ଓ ପ୍ରସାର କରାଇ ପାରିବେ । ଅତ୍ୟାଧୁନିକ ଜ୍ଞାନ କୌଶଳରେ ନିର୍ମିତ ଏହି ୱେବ୍ସାଇଟ୍ ପାଠକ ଓ ଦର୍ଶକ ମାନଙ୍କ ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚି ପାରିଛି ଓ ଦେଶ ବିଦେଶର ଖବର ପାଇବାର ସହଜ ମାଧ୍ୟମ ହୋଇପାରିଛି।


ଓଡିଶାଷ୍ଟେଟ ନ୍ୟୁଜ୍ ସାଇଟରେ ବିଜ୍ଞାପନ ଦେବାପାଇଁ ବିଜ୍ଞାପନଦାତା ମାସିକ ମାତ୍ର ୧୦୦୦ ଟଙ୍କା ଦେୟ ଭରିବାକୁ ହେବ।



ଆମ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ଆପ୍:
ବିଜ୍ଞାପନ :

ସମ୍ବାଦଦାତା ଆବଶ୍ୟକ: Join us as Reporters and post your news in real time...
Register Now!
ପ୍ରତିନିଧି ଲଗ୍ ଇନ୍ :

ଛବିରେ ଖବର :BREAKING: ଭଦ୍ରକରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା ! ରାସ୍ତା ମଝିରେ ସ୍କୁଲ ପିଲାଙ୍କ ଉପରେ ଚଢିଗଲା ଟ୍ରକ, ୫ ମୃତ ଓ ଏକାଧିକ
View All Photos

ଦର୍ଶକ ପରିସଂଖ୍ୟାନ :

Free track counters

ବିଜ୍ଞାପନ :
ବିଜ୍ଞାପନ :
ସମ୍ପାଦକଙ୍କୁ ପତ୍ର : 7440076555
©, ସର୍ବସତ୍ତ୍ବ ସଂରକ୍ଷିତ OdishaStateNews.com, 2018
ୱେବ୍ ସଂରଚନା ଓ ନିର୍ମାଣ OdishaStateNews IT Cell