Odishastatenews.com Today : 28-Oct-2020 01:45:59 AM
ବାଲେଶ୍ୱର ସଦର ଉପନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଚାଲିଛି ପ୍ରଚାର। କାହା ମୁଣ୍ଡରେ ହାତୀ ଢାଳିବ ସୁନା କଳଶ, କିଏ ହେବ ସଦର ଭୋଟରଙ୍କ ପ୍ରତିନିଧି… | ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବ ବ୍ୟାପକ ବୈଷୟିକ ବିଦ୍ୟାର ପ୍ରୟୋଗ : ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ | ସାରୁଅ ପରେ ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜଧାନୀର ଛାତି ଉପରେ OTV ମାଡ଼ି ବସିଛି ୧୨ ହଜାର ବର୍ଗଫୁଟରୁ ଅଧିକ ଜାଗା | ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ୮ ଦ୍ଵାର ରୁପା ଛାଉଣି ନେଇ ବୈଠକ ଶେଷ, ବର୍ମା ଟିକରେ ସ୍ଥାପନ ହେବ ରୁପା ଚାଦର | ଏଣିକି ବଦଳିଲା ଗ୍ୟାସ୍ ସିଲିଣ୍ଡରର ହୋମ୍ ଡେଲିଭରୀ ସମ୍ୱନ୍ଧିତ ଆଇନ, | ପାର୍ବଣ ଋତୁ ଆସିଲାଣି ଏହା କରୋନା ସଂକ୍ରମଣକୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ଏକ କଠିନ ସମୟ, ଆମେ ଅଧିକ ସତର୍କ ରହିବା । ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିବା,ଶାରୀରିକ ଦୂରତା ରଖିବା ଏବଂ ବାରମ୍ବାର ହାତ ଧୋଇବା-ସୂଚନା ଓ ଲୋକସମ୍ପର୍କ ବିଭାଗ, ଓଡ଼ିଶା ସରକାର । |

ସମ୍ବାଦଦାତା ଆବଶ୍ୟକ

ରାଜ୍ୟର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଜିଲ୍ଲା, ଗ୍ରାମପଞ୍ଚାୟତ, ବ୍ଲକ୍, ସବ୍‌ଡିଭିଜନ୍ ସହ, ଭୂବନେଶ୍ବର, କଟକ, ବ୍ରହ୍ମପୁର, ସୁନ୍ଦରଗଡ଼, ରାଉରକେଲା, ହିଞ୍ଜିଳିକାଟୁ, ଆସିକା, ଭଞ୍ଜନଗର, ବାଲିଗୁଡ଼ା, ଫୁଲବାଣୀ, ନୟାଗଡ଼, ଜଗତସିଂହପୁର ପ୍ରଭୃତି ସ୍ଥାନପାଇଁ, ସମ୍ବାଦ ଦାତା ଆବଶ୍ୟକ୤

ଏହି ବିଜ୍ଞାପନ ପ୍ରକାଶନ ହେବାର ସାତ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଇମେଲ୍ ଦ୍ବାରା ଆବେଦନ କରନ୍ତୁ୤ ଆବେଦନକାରୀଙ୍କ ନିଜସ୍ବ ସ୍ମାର୍ଟ୍ ଫୋନ୍, ଲାପଟପ୍, ଟାବଲେଟ୍ ସହ ଦ୍ବିଚକ୍ରଯାନ ଥିବା ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ୤ ଅନୁଭୂତି ସମ୍ପର୍ନ୍ନ ଆବେଦନକାରୀଙ୍କୁ ଅଗ୍ରାଧିକାର ଦିଆଯିବ୤ ଅନୁଭୂତି ଏବଂ ଯୋଗ୍ୟତାକୁ ବିଚାର କରି ଏକ ଚୁକ୍ତିଭିତ୍ତିକ ସାନ୍ତ୍ବନାମୂଳକ ପାରିଶ୍ରମିକ ଦିଆଯିବ୤

ଇମେଲ୍ : editor@odishatvnews.com / ଫୋନ୍ : 0000000000

PLEASE Fill up the form at the bottom of this page with your name, email and Mobile Number and we will get back to you.

Thank You,

Name of Editor

Editor, OdishaTVnews.com
ଆମ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ଆପ୍:
ବିଜ୍ଞାପନ :

ସମ୍ବାଦଦାତା ଆବଶ୍ୟକ: Join us as Reporters and post your news in real time...
Register Now!
ପ୍ରତିନିଧି ଲଗ୍ ଇନ୍ :

ଛବିରେ ଖବର :ପିଏମ ମୋଦୀ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ  ଦେବେ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା
View All Photos

ଦର୍ଶକ ପରିସଂଖ୍ୟାନ :

Free track counters

ବିଜ୍ଞାପନ :
ବିଜ୍ଞାପନ :
ସମ୍ପାଦକଙ୍କୁ ପତ୍ର : 7440076555
©, ସର୍ବସତ୍ତ୍ବ ସଂରକ୍ଷିତ OdishaStateNews.com, 2018
ୱେବ୍ ସଂରଚନା ଓ ନିର୍ମାଣ OdishaStateNews IT Cell